| Alexandradeeaddaa a întrebat:

Imi place de un baiat de 4 luni, el e cu mine la liceu, cand a aflat ca il plac o colega de a lui i-a spus colegei mele ca el stie ca il plac si nu ma place, a trecut 1 luna el nu imi mai dadea like-uri deloc,asa cum o facea inainte,apoi a venit ziua mea, nu mi-a scris nimic, si inainte.cu o.saptamana ma salutase desi nu ma asteptam, a venit si urmatoarea luna,dupa care a inceput din nou sa imi dea like-uri, mi-a dat si ador, si in.liceu mereu se uita insistent la mine,mereu aveam contact vizual,doar ca pe mine ma apuca rasul,cand am terminat liceul el stiind ca nu o sa ne mai vedem probabil pentru ca nu avem prieteni comuni si nici nu stie unde stau sau altele,el mi-a dat like-uri la toate pozele,si eu sa ma bag in seama i-am dat inapoi,iar el mi-a scris ceva de genu: like-uri inapoi?laughing si am contiunat conversatia i-am spus ca sa spuna ceva si a spus ca nu are ce,apoi am spus : vrei sa spui ca doar aia atat sa imi spui?(de like-uri) si ca nu mai vrei sa vorbesti cu mine? Si a spus,da,doar atat. Si dupa eu mai "desteapta" tot incercam sa scot ceva de la el,dar nimic, si mi-am dat seama ca e arogant, in plus am mai auzit asta Si de atunci ne-am vazut des.pentru ca lucreaza la o terasa apropiata de mine si trec. aproape zilnic prin zona, ideea e ca de fiecare data cand trec. face ceva ca sa il observ, ori vorbeste mai tare ori se ridica se intinde sau ceva. am fost si de vreo 3 ori acolo la un suc. el imi da in continuare like-uri la fiecare poza cu mine. Dar nu stiu, si nu imi dau seama, ma place? Sincer nu mai stiu ce sa fac, spuneti-mi parerea voastra. FUNDAA!

4 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Ai mai postat mizeria asta. Tu ai terminat liceu şi scrii/gândeşti în felul ăsta?

| Ralukafay a răspuns:

Ori te place si nu vrea sa iti spuna si asteapta sa ii spui tu prima ca il placi, ori doar se da mare, ori se joaca cu mintea ta.

| AIeXxX a răspuns:

Ca sa stii daca te place singura optiune e sa-l intrebi, alta metoda nu vad.