| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat de la scoala. In ore se uita la mine in continuu, face glume cu mine.Eu cred ca ma place dar nu stiu ce trebuie sa fac sa isi dea seama ca il plac.

7 răspunsuri:
| delisa a răspuns:

Raspundei cu aceiasi moneda! Odata ce el face glume sau rade cu tine el crede ca asa iti vei da seama ca te place! Fa si tu ce face el!

| Heys a răspuns:

Trec prin aceeasi situatie ca si tine numai ca eu sunt baiatbig grin

| Deniisze a răspuns:

Fă tu un pas sau lasă ca totul să vină de la sine!

| cryss_7938 a răspuns:

Spune-i u in fata ca iti place d el sh ca vrei sa fii cu el sau pune un coleg sau colega sa vb cu eltongue (funda?big grinhappy

| Ionut6999 a răspuns:

Asculta, cand un baiat te place, evident ca si el vrea cu ta sa il placi, deci pur si simplu ii marturisesti ceea ce simti pentru el. Problema era daca numai tu il placeai, dar daca ti-a marturisit ca te place, ce te impiedica sa-i spui cal placi? oricum nu iti cer neaparat sa-mi dai fundita, eu vreau doar sa te ajut, sper ca te-am ajutat happy

| ioio232 a răspuns:

Exista baieti care pur si simplu le place fetele
nu inseamna ca te iubeste daca glumeste cu tine
poate sa mia glumeasca cu 10 pe langa tine

| alexandra_4418 a răspuns:

Trebuie sa il tachinezi