| veriss a întrebat:

La scoala este un baiat cu 2 ani mai mare decat mine pe care il plac de foarte mult timp iar acum are clasa langa a mea si de la un timp a inceput sa vorbeasca cu mine pe hol m-a bagat in seama pe facebook si face tot felul de glume iar uneori se uita la mine fix minute in sir dar e genul mai singuratic si nu stiu cum sa ma comport cu el. Ce ziceti? Ma place sau doar e de treaba? Cum ar trebui sa in abordez el fiind genul singuratic automat nu e nici prea vorbaret.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Adica se uita asa la tine fix, minute in sir? Spune-i sa mearga la medic, eu asa ceva nu am auzit, nu am vazut.

| Brâncuşi a răspuns:

După cele spuse nu este un semn în care îţi arată că te place, încearcă să prinzi curaj şi să îl întrebi, majoritatea fetelor sunt timide dar poţi trece peste asta.