| Irinα a întrebat:

Imi place de un baiat din scola, dar problema este ca nu stiu cum sa-i atrag atentia.Ma puteti ajuta? Dau funda!puppy dog eyes
P.S: am 14 ani happy

9 răspunsuri:
| rapidistzu a răspuns:

Spune-i si tu un ''Buna! ce faci? '', si de acolo discutile vor continuawinking

| iSimo a răspuns:

Heii! incearca sa te imprietenesti cu prietenii lui ca sa ajungi cat mai aproape de el. Vorbiti despre lucruri comune, afla-i pasiunile, incearca sa te imbraci frumos :* succes

| Irinα explică (pentru iSimo):

Ideea e ca as vrea sa ma imprietenesc cu el dar nu stiu cum sa-l abordez adica in general sunt foarte prietenoasa (pot spune ca deloc timida) dar cand vine vorba de el...Presupun ca ai experienta si de asta te rog daca imi poti spune cum sa-l abordez, cum sa intru in vorba cu el :*

| iSimo a răspuns (pentru Irinα):

Pai colegii tai de clasa il cunosc? daca vreunul din ei l-ar cunoaste te bagi si u in vorba cu ei. daca nu pur si simplu ii zici " salut " ce faci?" am auzit ca-ti place ..nu stiu ce " incearca sa aflii ce pasiuni are, poate aveti prieteni comuni, incearca sa fii glumeata cu el, sau poate, din intamplare laughing " te lovesti de el pe coridor "?laughing zic si eu :*

| DANIEL72 a răspuns:

Daca vrei sa il impresionezi aruncate pe geamul de la parter afara sa vezi ce il impresionezi rolling on the floor

| darius1001 a răspuns:

Daca vrei sa-l impresionezi prinde-l de puta laughing))

| Roxx123 a răspuns:

Bunahappy Ei, si eu am tot 14, dar te pot ajuta!
Sfatul meu: Incerca sa gasesti ceva in comun,si sa intrii in vorba cu el,, sau, pur si simplu cand il vezi, saluta-l si intreaba-l ce face,, etc.ce vrei tu.
Prin asta vreau sa mentionez faptul ca cel mai importanta e comunicarea.Incerca sa gasesti orice sa vorbesti cu el.,
DE exemplu pe facebook, sau mess
Cand e on spune-i ceaw, cf? ..etc
a da s daca nu ai fb sai id fa rost!winking
Netu ajutalaughing
Asa ca sfatu' meu e sa nu renunti! orice ar fi!
Nu uita, ai tupeu!
Iti doresc mult mult succes :*!

| barbascu a răspuns:

Te pot ajuta id meu ellatuyyo69

| Maleficul a răspuns:

Vorbeste cu el despre jocuri video sport si despre tine si fii vesela