| Anytarockskate a întrebat:

Hey! Imi place de un baiat si nu stiu cum sal atrag...ma puteti ajuta va rog eu mult.

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Nu trebuie sa il atragi intr-un anumit fel.Fii tu naturala asa cum esti,prietenoasa,comunicativa,haioasa uneori si cei fi mai mult apreciata atat de el cat si de alte persoane pentru ca baietilor nu le plac fetele care fac tot posibilul sa iasa in evidenta, cele fitoase, pline de ele.Isi doresc o fata simpla,draguta, sincera, comunicativa.glumeata etc.Dar daca tii neaparat il poti surprinde si printr-o coafura noua sau ceva care iti pune in valoare frumusetea ta, sfatul meu fii naturala! funda?

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Il poti atrage prin felul tau de a fi, prin comportament, prin felul in care te aranjezi. Si nu uita ca baietii intotdeauna au fost si sunt atrasi de fetele vesele, bine dispuse. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Criss_3721 a răspuns:

Nsuh bagate in seama cu japka cu ell si date la ell si ell o sa si dea seama sau ia-ti inima in dinti si vb cu ell