| Daria a întrebat:

Cum pot sa ii atrag atentia unui baiat? Nu vreau sa vorbesc cu el, doar sa ii atrag atentia, sa fie curios in privinta mea.Merci.happy

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Fi cat mai retrasa. Oamenii, care vorbesc mult, sunt slabi. Cei care vorbesc putin si la subiect, sunt oameni tari. Ca atare, cuvintele si comportarea trebuie sa fie ca si niste pietre pretioase. Scumpe, si rare. Pa!

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Imbracate sexy. Ii vei atrage cu siguranta atentia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-te in seama, nu fii timida! ca o sa pierzi multe in viata. Baga-te in seama, dar fara sa exagerezi sau sa pupi-in-fund