| Bybyanca21 a întrebat:

Am un coleg in clasa cu care fac meditatii si cu inca o fata si un baiat. Cand suntem la meditatii vorbeste cu noi normal. Azi la sch cand vorbeam cu o colega a venit la mine si m. a luat in brate si l.am respins. Ieri a venit prin spate si m. a luat de sau de sold. Iar cand suntem cu baietii si cu fetele din clasa nu mai are nimic. Ce are? Ma place?

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Te ia prin imprejmuire ha ha ha Se joaca Cati ani ai? Vezi sa nu coboare mai jos de sold

| traveler a răspuns:

Ai auzit de hartuiala? Aia ti se intampla tie si daca nu ai tai macaroana acum sa-r putea ca adevarat sa ai placa de tine ...ca victima a unui viol.