| codrutza_6320 a întrebat:

Buna TPU imi place f mut d un baiat il cun si ma cun vb cu el pe mess si vb f frumos cu mine si imi daca iasi cere prietenia fac pariu ca accepta dar problema e ca nu stiu daca simnte ceva sau isi bate joc nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog funtidza:*

4 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Mai poti lasa 1-2 zile sa treaca sa vezi exact comportmentul lui fata de tine, vorbele pe care ti le spune, felul cum te abordeaza si daca simti catusi de putin ca ii place de tine poti sa ii bati usor un apropo sa vezi ce ar zice.Bafta!winking

| misterioaѕa a răspuns:

Daca te iubeste te va cere de prietenawinking

| AnnaMaria a răspuns:

Nu ai de unde sa stii daca nu incerci

| Noname_4058 a răspuns:

Nu stiu.mie sa-i ceri pr mi se pare un pic cam prea exagerat.nu stiu.eu zic sa mai vb asa daca sunteti pr mai buni sa incepeti o discutie precum si uh ai mai avut pr.si eu am mai avut.am avut astfel de pareri fata de baietii respectivi.uh ce pareri ai avut despre fetele respective.si la un moment dat il intrebi ce parere are despre tine.vezi ce zice ar fi ca un fel de apropo si eu zic sa nu mai cu capulinainte si sa-i ceri uh pr. stai lin o sa o faca el la un moment dat :-)mult succes!