| adina163 a întrebat:

Buna TPU imi place de un baiat dar nu stiu daca el simnte la fel si mi.e frica sa il intreb poate nu ma place si apoi o sa ma ignore ce sa fac sa aflu daca ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| Casian_Laurentiu_1992 a răspuns:

Un baiat nu ignora o fata niciodata. Never ever! Poti afla simplu ii bati apropouri... despre subiect si vezi cum reactioneaza. Daca simti ca e ok nu ezita. Saruta.l ca nu o sa te refuze. Iti zic din proprie exp.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baieti nu te ignora daca le spui asa ceva nu vad de ce sa faca asa ceva, poate e doar o simpla placere atat la varsta voastra nu mas mira nu cred sa fie ceva decat o simpatie

| R0R0 a răspuns:

Daca aveti prieteni comuni, poti sa ii intrebi pe ei.