| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...Am si eu o intrebare pentru fete. Daca un baiat mai mic cu un an de cat voi v-ar place si n-ar fi chiar urat ba chiar dinpotriva si s-ar purta frumos cu voi ma rog... Daca va va cere prietenia ati accepta?

Funda+votbig grin

Răspuns Câştigător
| HahahaAb a răspuns:

Daca crezi tu ca merita si te simti bine in preajma lui,de ce nu? E destul de ok, nu crezi? Nu te lua dupa gura lumii, ca pun pariu ca despre asta e vb.
Eu as accepta sa vad ce iese!
Pupici si succes!

3 răspunsuri:
| CorinaaM a răspuns:

Prietenie (friendship?)daca da atunci as accepta, iar faza cu relationship ...mmmh...mai vedem

| Ioaaaaa a răspuns:

Daca il placi da. Dragostea nu tine cont de varsta.

| LinkinPark a răspuns:

De ce nu? Eu in general am prietene mai mari ca minethinking Nu ar fi o problema asta. Daca-l placi si va intelegeti...succes big grin