| Clauditza a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place? adica pana acum imi zambea si eu ii zambesc dar cand ma uit la el isi gaseste altceva de lucru si astazi pr mea cea mai buna a fost la el in clasa sa duca un suport pentru harta si tipul i-a zambit si ei si cand a coborat(tipul) (are clasa la etaj iar eu la parter) a zambit spre un prieten si a venit si el si a aratat cu degetul spre mine si prietena mea si a zambit cu gura pana la urechi voi ce credeti ma place pe mine sau pe ea aaaa si tipul a zis intr-o zi 'vai draga ce sexy esti" cand mergeam la baie dar cred ca de data asata mi-a spus mie voi ce credeti ma place pe mine sau pe ea? VREAU MAI MULTE RASPUNSURI DE LA BAIETI

4 răspunsuri:
| asdgfhresry a răspuns:

Poate va place pe amandoua. Cine stie? Poate il intreba pe prietenul lui care e mai sexy dintre voi ...bineinteles, daca o place pe ea, sa nu iti strici prietenia cu fata asta, ca nu e ea de vina. Daca te place pe tine ...eheeeh, depinde de noroc. Poate isi va da seama ca, dragosteaeste la risc. Depinde de noroc. Cel mai bine ar fi sa iti spuna daca te place, pentru ca nu se stie ce se poate intampla in viitorul apropiat.

| Clauditza explică:

Se poate sa isi bata joc de noi? va rog la intrebarea asta sa imi raspuna mai mult baietei dar si fetele mersi mult va pwwwp

| dragosvalcea a răspuns:

Pai din cate am inteles, parerea mea e ca pe tine te place.problema e ca poate doar e atras de tine.intelegi? dai id-ul tau si vorbiti mai multe ce naiba ca vorbitul nu e pe bani. te pup.

| naizz a răspuns:

Ai incercat vreodata sa te pui in locul lui? Daca 2 fete cu care nu am prea multe in comun si imi zambesc si se uita 'frumos' pe mine atunci cred ca si eu am sa ma comport cam la fel. doar nu o sa le injur ca imi zambesc.Deci ne'ai spus ca v'a zambit la amandoua, chiar crezi ca zambitu este un detaliu atat de evident din care sa ne dam seama pe care o place dintre voi?