| Clauditza a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place? adica pana acum imi zambea si eu ii zambesc dar cand ma uit la el isi gaseste altceva de lucru si astazi pr mea cea mai buna a fost la el in clasa sa duca un suport pentru harta si tipul i-a zambit si ei si cand a coborat(tipul) (are clasa la etaj iar eu la parter) a zambit spre un prieten si a venit si el si a aratat cu degetul spre mine si prietena mea si a zambit cu gura pana la urechi voi ce credeti ma place pe mine sau pe ea aaaa si tipul a zis intr-o zi 'vai draga ce sexy esti" cand mergeam la baie dar cred ca de data asata mi-a spus mie voi ce credeti ma place pe mine sau pe ea? VREAU MAI MULTE RASPUNSURI DE LA BAIETI.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca doar rade de voi, fiindca sunteti mici si naive. Nu cred ca va place pe vreuna dintre voi. Chestia aia cu ce sexy esti, mai bine spera s-o fi spus altcuiva, fiindca este evident ironica si intentiona sa zica exact contrariul.

| Alisa a răspuns:

Isi incearca si ei nororcul ca sa vada care din voi pica, si se pare ca o sa picati amandoua, ca daca va zambeste unul sau va face cu ochii, gata va iubeste, e mort dupa voi, aoleuuu.si voi...

Doamne, in ce hal!

| bluesky a răspuns:

Daca ti-a zis ca esti sexy sau ti-a zambit, nu inseamna ca te place. Adica asa zic baietii, din mandrie, ca se cred cocosi. FETELOR: nu fiti proaste si nu puneti botul la orice. Eu cred ca doar se joaca si nu ii place de niciuna. Daca te-ar palcea ar vb cu tine, ti-ar cere nr de tel si id, te-ar suna ar flirta cu tine mai mult, nu doar un zambet.
Ai grija, ca poate sunteti amandoua niste jucarii in mainile lui!

| yuli10 a răspuns:

Scuipa-l si apoi spune-i sa isi ceara scuze de fata cu directorul si cu oamenii influenti pe care ii cunostiwinking

asa o sa afli.

| NoName0011 a răspuns:

In primul rand spune-ne si noua cati ani ai?, iar in legatura cu baiatul el si cu prietenul lui a arata cu degetul sper tine si a "zambit pana la urechi", apoi a spus cand ai mers la baie "vai draga ce sexy esti", asta suna a"misto", adica isi bate joc de tinewinking.
Si spui ca ii timid?, dupa ce spui tu aici nu pare genul de baiat "timid". Si mai vrei raspuns de la baieti?, ce vrei sa iti spuna?, ca face si baiatu un pic misto?

Dar daca iti zambeste nu inseamna ca te place, sau cum a spus "ce sexy esti", poate nu era cu intentia de a face misto, dar daca era cu baieti si a spus asta ii clar, nu fi naivawinking

| al3utzu a răspuns:

Nu stiu cat de ironic a fost dar dupa ce descrii tu va place pe amandoua dar prietena ta ar fi o "roata de rezerva".

| Clauditza explică:

Baiatul e foarte timid am uitat sa va zic.

| usernamealy a răspuns:

Isi bate joc de voi
ce sexy esti este ceva naspa pentru ca pare a batjocura adica zisa asa la misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxy? Ce mai nume tiai pus fatoooo? Te cheama Andreea Jalba si esti o uratanie o nasoasa ala rade de tine! hahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu te place si vrea doar corpul tau crede-ma draguta am trecut prin asta dar nu m-am lasat dasa de el