| anonim_4396 a întrebat:

imi place foarte mult de un biata, el stie ca-mi place de el dar in preajma lui intodeauna ma rusinez si cand il vad deja inrosesc ce sa fac? sa nu ma mai rusinez in preajma lui

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Mai scumpico, e asa de greu sa mai citesti o data ce ai scris, inainte sa dai click pe "doresc sa il public"? nu de alta, dar sa inteleaga useru' ce vrei sa zici, fara urma de dubii... cine stie care sare cu solutia! eu cred ca iti place de un baiat, nu de "biata"...

| neutrino a răspuns:

Foloseste mai mult fardul, in special fond de ten...

| diwa a răspuns:

Fa-te frumoasa, machiaza-te discret, dar frumos, orice te va face sa ai incredere in tine. si in particular, poti sa lucrezi la asta si acasa. sa zicem, stai in fata oglinzii si imagineaza-ti ca vorbesti cu el, pana nu te mai rusinezi. fa o lista cu calitatile tale. orice te ajuta!

| zRazvaNxzz a răspuns:

Bagate in seama ca dupa aia o sati treaca tie si o sa-l apuce pe el... da cu mult tupeu happy si nu-i da drumu daca intelegi

| Shatenna1999 a răspuns:

Ca 'sa il saruti asta trebuie sa faci :-p