| IoanaL0we09 a întrebat:

Buna TPU`! Deci.mereu cand am emotii sau ma rusinez ma inrosesc foarte repede la fata >:"! Ce`as putea sa faq sa nu ma mai inrosesc?! Fundaa love struck!

Răspuns Câştigător
| 101010 a răspuns:

Foloseste fardul de obraz si asa nu se va mai observa cand te`ai inrosit! Funda?big grin

1 răspuns:
| LoveSroL a răspuns:

Ce conteaza ca the inrosesti si eu ma inrosesc cand fac unele lucrui (nu va ganditi la prostii!) dar imi trece repede big grinsper ca ti-am fost de folos big grin Funda?:$