| ioana_5009 a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu mai plac un baiat...sau macar sa nu ma mai inrosesc si rusinez in fata lui...

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Este inevitabil happy si eu patesc la fel big grin.Singura solutie este sa nu te mai intalnesti intamplator cu elhee hee.

| (0$t!n@ a răspuns:

Ca sa nu il mai placi trebuie sa cauti altul dar pana il gasesti ca sa nu te mai rusinezi si sa mai rosesti evita sa mai vorbesti cu el, nu te mai gandi la el chiar daca acolo iti sta mintea ocupati timpu cu alt ceva si nu te mai gandi la el pana te indragostesti de altul... kiss bafta!

| andy01 a răspuns:

Daca afli raspunsul sa mi-l zici si mie...sunt in aceeasi situatie
big grin