| Catuneanu_Valentin_1995 a întrebat:

Buna TPU imi place mult de o fata i-am spus ca o plac si i-am daruit flori dar a avut un sarut cu alt cineva si am facut-o geloasa sa specific si ia ma placea dar nu vroia sa fim impreuna se prefacea ca place pe alt cineva asa acum spune ca nu mai ma place dar se vede ca ma place ce sa fac ca sa fie impreuna cu mine sa ii compun o piesa sunt bun la asta. acord fundita

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

"Ia " sigur ca te place, dar te joaca putin cu "alt cineva" pana cand ii vei compune o melodie!

| Doub a răspuns:

Mai respiră, mai pune câte o virgulă, chestii de genul.
Ştii, e foarte probabil ca totul să fie în mintea ta şi tipa să te creadă un obsedat frustrat şi să nu te placă.

| Catuneanu_Valentin_1995 explică (pentru Doub):

Pai acum o saptamana i-a zis unui prieten sa imi zica ca ma place dar cand am intrebat-o a zis ca nu eu cred ca incearca sa imi spuna ca ma place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut foarte bine, continua sa te săruti cu altele. Poate chiar nu te place, trebuie sa o crezi.

| HDeNiSaR a răspuns:

Stii pe cine ar mai trebui sa iubesti? cartea de lb romana!

| Catuneanu_Valentin_1995 explică (pentru HDeNiSaR):

Poate mama ta, m-am grabit care e problema?

| HDeNiSaR a răspuns (pentru Catuneanu_Valentin_1995):

Om fara speranta! AMIN!