| irinutz a întrebat:

Imi place mult de un baiat din clasa si nu stiu cum sa ma comport vreau sa stiu sigur daca si el ma place ca sa nu ma mai stresez cum imi pot da seama daca ma place? sau cum il pot face pe el sa ma placa? va rog ajutati-ma

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand iti poti da seama daca te place dupa modul cum se comporta cu tine, in al doilea rand nu poti face un baiat sa te placa adica poti sa il intrebi, dar mai pe ocolite sa nu isi dea seama in functie de raspuns iti vei da seama daca te place sau nu