| sorina100 a întrebat:

imi place un baiat si nu stiu cum sa-l fac sa ma placa. el crede ca sunt enervanta. e bine sa il stresez sau sa nu il bag in seama? daca ma uita?

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Lasa l pe el sa te remarce / De obicei baietii sunt cei care incearca sa cucereasca fetele. oare ai alta orientare.nu mi place. daragoste cu sila nu merge. S ar putea sa il faci sa te remarce si s ar putea sa si bata joc de tine si sigur nu ti va placea

| pepenerosu a răspuns:

E bine sa fi draguta cu el. Asta e bine. Si nu-l stresa ca baietilor nu le place numai ei sa streseze fete nu fetele pe ei.laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii cea ce esti deja. E riscant sa fii"altceva"chiar daca il streseziinseamna caai efect.Era mai rau daca nu simtea nimic. Da-i inainte.