| sorina100 a întrebat:

Imi place un baiat si nu stiu cum sa-l fac sa ma placa. El crede ca sunt enervanta. E bine sa il stresez sau sa nu il bag in seama? Daca ma uita?crying

2 răspunsuri:
| whatever a răspuns:

Pai fii tu insati nu incerca sa pari ceea ce nu esti, incearca sa te apropii de el sa il faci sa-si dea seama ca a gresit considerandu-te enervanta si poate te va placea.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun :d sa vorbesti cu el si inn cet in cet el poate o sai dea seama ca il placi