| Dianamuffinus a întrebat:

Buna TPU.:* imi place un baiat care abia l-am cunoscut. azi ne-am intalnit, eram cu varmea si varmiu care e prieten bun cu el.am stat cu el si apoi cand au plecat m-a pupat pe obraz.na,ca la prima intalnirehappy, dar cand au plecat i-a spus lu varmiu ca e frumoasa varmea.thinking si oricum e anul vrea, are prietenhappy deci ce pot sa fac.ca sa ma apropii mai mult de el? funda!

1 răspuns:
| zozo74 a răspuns:

In primul rand sa nu te comporti ca o disperata, incearca ceva mai original daca se poate incerca sa comunici cu el si vei vedea daca da semn de afectiune sau de simpatie fata de tine. Oricum Bafta