| Saphy97 a întrebat:

Imi place un baiat de la mine din clasa foarte mult.Am 15 ani problema e ca nu am mai avut vreo relatie pana acum.Ma puteti ajuta? FUNDA!love struck

Răspuns Câştigător
| doze2 a răspuns:

Pai. intri in vorba cu el pe mess 1-2 sap (incerci sa ii dvii ce mai buna prietena din clasa) si la un moment dat il intrebi daca lui ii place de tine ( daca raspunsu e daii zici ca si tie iti place de el...) si il intrebi daca are prietena siii de aici te vei descurca u

2 răspunsuri:
| FlorinutaaA95 a răspuns:

Paii..intre pe el pe mess sau pe facebook :* Cand e cu prietenii lui te bagi in seama. Te dai la el si ii zambesti big grin O sa vada ca te dai la el si poate o sa va combinati love struck Funda?

| mkmk a răspuns:

Si cam cu ce te putem noi ajuta?thinking