| MangoGirl a întrebat:

Imi place un baiat (el e a8a) si cred ca si el pe mine (eu a6a). Ne cunoaste, vorbim, glumim si nu stiu cum sa scot de la el cuvintele "te plac" fara sa-l intreb eu.sa vina initiativa lui fara sa fiu eu prea insistenta. el e si putin rusinos si as fi prima fata care-i place pana acum.ma puteti ajuta?
p. s.:sunt destul de rusinoasa cand vorbesc cu el si de aceea initiativa e a lui mereu cand vorbim, el incepe.

Răspuns Câştigător
| Dyller a răspuns:

Eu nu o sa fiu ca altii sa spun sa faci cum iti crede inima sau ca trebuie sa fii sincera cu el si sa-i spui in fata, nu frate eu iti zic ce ar face un om normal in situatia ta.
Vorbeste cu o prietena sa il intrebe daca vrea sa fie cu tine