| L1ght a întrebat:

Sall all! La mine situatia e mai complicata laughing. anul trecut imi placea de o fata din clasa foarte mult.am tinut legatura cu ea in vacanta. complimente tot ce trebuie pentru a cuceri o fata. cand a inceput anul a venit o alta fata in clasa happy. si acum imi place de fata noua. problema este ca colega de care imi placea anul trecut se uita urat acum la mine ma jigneste + si la noua colega. ce as putea face ca sa imi iese o relatie cu noua colega. dar ca si colega care imi placea anul trecut sa nu mai ma jigneasca?

1 răspuns:
| aura_1762 a răspuns:

Pai in primul rand esti tampit! clar stai cu fata de anul trecut chiar daca o placi pe fata cea noua
de ce? pentru ca logic ca nu vrea sa te vada ai mintito si crede-ma daca minti o fata no vei duce prea bine.
noua colega poate ca e mai draguta dar pe prima o cunosti mai bine ramai la prima si incearca sa ii dezvalui adevarata fata de vorbareata ca sa va impacati dar nu niciodata sa nu renunti la o prietena veche pentru una noua cllarrr bafta fa cum spun si toata lumea va fi happy
bafta asculta nu te mai lua dupa altii fata cea veche e mai tare crede-ma exact asa ma da exact am eu cu un baiat si sg. solutie din punctul meu de vedere asta e