| Florip a întrebat:

Buna TPU imi place un baiat ff mult.il intalnesc aproape in fiecare zi.Stiu ca si el ma place dupa faptul cum se uita la mine si ma fluiera si mai si reactionat vroia sa ma ia de mana cand am trecut pe langa el.De fiecare data cand il vad si ma vede si este la un bar sau undeva asezat cu prietenii lui imi face cu mana sa ma duc. dar eu nu ma duc.de cate ori il intalnesc vreau sa ma bag in seama cu el. dar nu pot am o multime de emotii.si nu stiu cum sa fac cunostinta cu el.Ma puteti ajuta? va rog mult de tot.Va multumesc anticipat. Funta+vot:*

Răspuns Câştigător
| hannahmontanamileyandreea a răspuns:

Buna numele meu este andreea du-te ce astepti ca si eu stiu un baiat care il vad tot timpul si numele lui este razvan dar am impresia ca este cu alt cineva dar in fine du-te de ce sa iti fie rusine ia-ti ini ma in dinti si du-te

4 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Din cate spui tu acolo eu una nu cred ca te place.
gesturile lui mi se par mai mult in bataie de joc.

| Florip explică:

Eu as avea curaj dar imi e frica sa nu imi spuna ca nu ma place sau ca are prietena sau ca nu vrea sa fie cu mine ...chestii din asteahappy

| dedee14 a răspuns:

Buna! Din cate am inteles eu, el te place si daca si tu il placi poti sa te bagi in seama cu el big grin... Si daca nu ai curaj spune-i cuiva apropiat lui sa te ajute. happy Iti urez mult succes! :*

| hannahmontanamileyandreea a răspuns (pentru dedee14):

Buna numele meu este andreea du-te ce astepti ca si eu stiu un baiat care il vad tot timpul si numele lui este razvan dar am impresia ca este cu alt cineva dar in fine du-te de ce sa iti fie rusine ia-ti ini ma in dinti si du-te

| microteddy a răspuns:

Daca simti ca te lace chiar nu inteleg de ce nu poti sa te apropii?! ia-ti inima in dinti si fa-o SUCCES