| anonim_4396 a întrebat:

imi place un baiat si nu stiu cum sa pocedez.
fetelor: voi cu procedati cand va place de un baiat? cum il abordati?
baieti:cum ati vrea sa se comporte o fata care va place? sa se bage in seama cu voi sau sa faca pe inabordabila?
dau funda pentru cel mai folositor raspuns

6 răspunsuri:
| bsb a răspuns:

Primul pas. bagate in discutie cu el. afla daca aveti ceva in comun. daca da e un subiect bun de inceput.
dupa zambeste-i, fi sincera si arata ca vrei relatie
gata big grin

| bsb a răspuns:

Ah, si cum as vrea sa se compoarte o fata care ma place?
poiiiii sa vina la mine si sa imi zica. sau sa sara pe mine laughing

| Aleqa a răspuns:

Iti raspund intai la intrebare.

Te-as sfatui sa ii spui in fata, sau pur si simplu il poti saruta pe obraz si apoi sa-i soptesti la ureche ce simti pentru el, ca ai vrea sa fiti impreuna.

Eu, sincer, nu sunt asa timida de fel si ma bag in seama cu respectivul. Il zapacesc de cap si fac caterinca pana rade in hohote.laughing Incepe sa ma placa dupa ceva timp petrecut impreuna si il bucura ca nu sunt timida.

Bafta.

| butterflyeffect123 a răspuns (pentru Aleqa):

Pai si daca il zapacesti atata nu te crede si disperata?

| Aleqa a răspuns (pentru butterflyeffect123):

Nu. Sau depinde si de caracterul lui. Mie imi plac cei mai nebunatici.

| raysaa a răspuns:

Nu stiu cum sunt celelalte fete! dar eu:atunci cand imi place un baiat, prima data incerc sa aflu daca si lui ii place de mine, daca da sunt indiferenta astept sa faca el primul pas, daca nu, ma retrag si astept altceva! dar nu mi s-a intamplat sa-mi placa de un baiat si lui nu! asa ca eu te sfatuiesc sa nu-i spui ce simti pentru el! sa fii indiferenta! te pup