| DulshikaPtTne a întrebat:

Imi placea de un baiat din clasa. ii spusesem mai de mult iar ieri mia mis ca si el ma place si am acceptat sa fiu cu el, de fapt era o gluma de a lui alex, colegul nostru din clasa care a facut gluma cu el. si si-a batut joc de mine mai pe scurt, marius(baiatu ala cu care;; eram cu elbatting eyelashes cum am aflat ca si abatut joc de mine? eram in ora de engleza si vbeam cu el prin mesaje si i-am zis;; auzi dar tu ce ai vzt al mine?" si el a zis: "mai nimic" si eu: "atunci dc suntem impreuna" pai a fost o gluma a zis el... si dupa ora a incercat sa vbeasca cu mine eu plangeam.si nu vreau sa il ascult de loc! el vrea sa imi explice ceva dar nu vreau sa ascult? ce ar trebui sa fac? sa ascult? sami bat si eu joc de el intr-un >fel? dau fundalove struck app eu nici buna nu ii mai zicsad

2 răspunsuri:
| Bittza a răspuns:

Ce rost are razbunarea?
Incearca sa privesti si tu lucrurile ca pe o gluma, macar de ochii luni, lasa-i doar pe cei apropiati sa stie adevarul!
Comporta-te cu el de parca nu s-ar fi intamplat nimic happy totusi sunteti colegiwinking, ignora-l cu zambetul pe buze cum se zice!

Incearca pe viitor sa nu te mai indragostesti de colegi tai straight face pentru ca nu sunt relatii de durata si creaza neplaceri dupa despartire straight face

| andre8596 a răspuns:

Asculta ce are de zis!;-)