| AndreiM023 a întrebat:

Imi poate spune si mine cineva ce inseamna mai exact simp? Care e definitia lui?

Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

Cineva care face prea mult pentru persoana pe care o place, gen obsedat, si nu ii pasa ca se face de ras sau cv doar ca sa ii faca persoanei respective pe plac

2 răspunsuri:
| Matteo1234 a răspuns:

Simp e atunci cand ajungi sa te umilesti sau sa.ti incalci principiile si deminitatea doar pentru a fi impreuna cu cineva, lucru pe care.l fac doar cretinii disperati fara respect de sine

| lilmort a răspuns:

Weed