| AndreiM023 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce inseamna no Simp september, va rog?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simp:
"Someone who will say anything to please someone, particularly a girl, in the hopes that they will be in good favor with that person."

Ba mie mi se pare că tocmai ăștia care se cred că nefiind asa(și se declara mari masculi alfa), sunt de fapt așa cei mai mari simpi lume. In general sunt o grămadă de tipi care au fost refuzați în trecut de tipe, și refuza sa o mai facă din nou din frică de a fi din nou respinsi și să nu de-a de una la fel. Refuza să aibă un anumit comportament doar pentru a câștiga păsărică dintre picioare a altelor. Daca asta nu e cea mai buna metoda de simp, nu vad alta.

| mateisitudor a răspuns:

E un fel de challenge in care nu trebuie deloc sa fii simp in luna asta. Mi se pare o porcărie pentru ca simp nu trebuie sa fii niciodată, nu doar acum. Dacă nu stii ce e ala simp cata pe google pentru ca e mai mult de explicat happy

| AndreiM023 explică (pentru mateisitudor):

Am gasit doar regulile dar ce inseamna chestia asta asta nu inteleg