| cataliinuul a întrebat:

Buna TPU imi puteti da niste sfaturi despre cum as putea sa aflu daca o prietena buna ma place?

Răspuns Câştigător
| Linguritza a răspuns:

Sunt mai multe moduri de a afla daca o fata de place. Cert este ca de cele mai multe ori iti poti da seama din comportamentul fetei fata de tine. De exemplu : daca fata prea iti acorda atentie, sau ii place mai mult sa te auda pe tine vorbim desi sunteti cu mai multi, sau de cate ori se vede cu tine pare putin emotionata si isi deschide mai usor sufletul in fata ta, sau i se vede in ochi acea stralucire de atragere de cate ori esti pan preajma, atunci pot sa zic ca fata ii place de tine.

Succes!

2 răspunsuri:
| a3e6u9 a răspuns:

O întrebi: fă, mă placi? happy

| robyextream15 a răspuns:

O intrebi ca orice om normal