| anonimul465 a întrebat:

Salutare. Imi puteti da niste sfaturi despre cum as putea sa intru in vorba cu o fata (de care imi place)?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Inainte de toate te asiguri ca nu are prienten apoi incepi sa vb cu ea despre ce ii place dar ia aminte sa nu plictisesti, pastreaza un gram de mister pentru ca asta le atrage ff mult pe fete din ce am observat. Daca te oferi pe tava e nasol pentru ca o sa le treaca de tine. Usor incepi sa ii faci complimente sa vezi cum reactioneaza si apoi daca vezi ca si ea e intresata sa vb cu tine poti sa o inviti in oras.

3 răspunsuri:
| Florinx123 a răspuns:

Salut, te duci la ea si ii spui " buna, esti draguta si mi-ar placea sa te cunosc mai bine " sau ce iti vine tie in cap pe moment..de aici, daca si ea te place totul o sa vina de la sine. Succes!

| Sincu_Isabela_F._1999 a răspuns:

O faci, pur si simplu. Nu e mare lucru, fetelor le plac baietii cu tupeu. Intereseaza-te de lucrurile care ii plac, pe unde iese, ce filme a vazut. orice prostie ce poate mentine o conversatie.

| Danysan a răspuns (pentru Sincu_Isabela_F._1999):

Dubios e ca fetelor prefer bad boys si nu inteleg de ce.Pt ca toate vor o realtie stabil si sa fie iubite. Care e posibilitatea sa ai o realtie de durata sau stabila cu un bad boy sau cu unu care schimba fetele ca pe soseste.Eu unu nu eram bad boy dar un eveniment m-a schimbat si vad ca lucru asta tine ff mult, ba chiar e ca mierea pentru unele laughing