| Alex10Roxy a întrebat:

imi puteti spune cum aflu daca un baiat ma place? Dar nu pot sa ii spun in fata si fara sa afle nimeni nici cea mai buna prietena? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Allinn a răspuns:

Noi baietii, ne comportam diferit cand iubim o fata.Ori ne comportam mai frumos, ori mai urat asta depinde si de acea persoana iubita. Spune-i verde-n fata ce gandesti si nu mai tine inchis acest secret in tine. Iubirea nu este o rusine.Cu Placere!

6 răspunsuri:
| Reginald a răspuns:

Pai daca un baiat de place se comporta frumos cu tine, sau ca un badaran, dar nu sta in preajma ta parand ca nu-i pasa ca esti acolo, deci daca reactioneaza in orice fel cand esti prin preajma... M-am plictisit sa mai explic...

| Alex10Roxy explică:

Multumesc tuturor!

| hitman01 a răspuns:

Buna sa inteleg ca ai gasit adevarata dragoste sa zicem incearca sa te apropii mai mult de el dar fara sa captezi atentia celorlalti nu vorbi nici foarte mult cu el dar nici prea putin cand sunt ceilalti prieteni de fata am inteles ca vrei sa nu afle toata lumea incearca sa il intelegi sa vezi daca intr-adevar e genul tau petrece mai mult timp cu e lin particular fa chetii nu forte romantice cum ar fi o plimbare in parc sau iesitul la un suc dar ai mare grija sa nu te blochezi in poragul de "doar amic" daca ai undeva la peste 14 ani incearca sa te imbraci mai sofisticat ca sa ii atragi atentia dar nu iti inchipui sa vii la el in lenjerie intima dupa ce faci cam toate astea incearca sa ii ti usor de mana cand sunteti doar voi doi in timp ce beti un suc sau va plimbati prin parc si daca o sa reactioneze pozitiv atunci gata e al tau sper ca ti-am fost de ajutor funda

| didi27 a răspuns:

Zii in fata daca accepta accepta daca nu nu.Noi baietii nu prea refuzam fetele.sigur va zice da. Funda?

| SoulEv4ns a răspuns:

Buna eu zic ca, daca un baiat te place se comporta altfel cu tine depinde daca s-a observat acest lucru

| Mooorena a răspuns:

Papusa, il intrebi pe mess sau intr-un sms daca nu ai tupeu in fata, dar face2face ar fi cel mai ok. Noroc!