| GEORGY_4531 a întrebat:

imi puteti da si mie niste sfaturi? imi place de un baiat foarte mult mor dupa el. dar nu stiu cum sa ii spun. e cu 2 ani mai mic ca mine dar il plac. parca mi-ar fi rusine sa ii zic, si cred ca si lui ii place de mine. va rog niste sfaturi: funda

2 răspunsuri:
| DanielJackson a răspuns:

Daca nu ii spui o sa-i spuna alta si poti sa-ti iei adio de la el. pai cred ca asa discutand ceva orice,poti strecura,,esti un scump" sau,, ce dragut esti" iar restul ar trebui sa vina de la sine. asa cred ca si-ar da seama el, doar nu o fi atat de lipsit de minte. bafta.

| sarfwall a răspuns:

Pai georgy eu zic sa il lasi uitari gaseste altu de 15 ani sau... la 12 ani tu vrei sa iesi cu unu de 10. Uital si va fi mai bine