| Shawos a întrebat:

in clasa la mine am o fata care imi pace de ea,iar ea se tine dupa mine imi da pupici pe obraz ma intreaba ce iubite am,dar nu stiu cum sa ii spun sa fie cu mine si nu stiu sa sarut,si asta ma cam opreste pe mine sa o intreb ma gandesc carei fata i-ar placea un baiat care habar nu are sa sarute, va rog sa ma ajutatii daca avetii niste sfaturii bune

4 răspunsuri:
| SimoNARaluCA a răspuns:

Ouff...Crezi ca adultii s-au nascut invatati? Daca e fata potrivita, sarutul va veni de la sine.Vei vedea.E magie happy

| Necunoscut123456789 a răspuns:

Frate nu toti ne-am nascut invatati, sarutul vine de la sine.eu spre exemplu la cei 14 ani am avut primul sarut la 13 ani si a venit totul de la sine si ca sa ii ceri prietenia ar fi bine sa nu i-o ceri cu, clasicul "vrei sa fii iubita mea?" ar fi indicat printr-o poezie de dragoste sau un sarut.Bafta!

| sSakuraSs a răspuns:

Binnne... fa ce-ti spune inima. Doar tu o cunosti si sti ce ii pace. In legatura cu sarutul LASTE DUS DE VAL.Succes

| Shawos explică:

*place*