| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... in curand, eu si iubitul meu o sa implinim 2 ani de cand suntem impreuna si nu am idee ce cadou i-as putea lua.

cine ma poate ajuta cu niste idei de cadouri (excluzand: ceasuri,parfumuri, obiecte personalizate)... ceva mai dragut.

funda raspunsului care ma ajuta :*

3 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Planuieste o seara pentru voi doi undeva la un hotel, il poti duce la hotel legat la ochi cu o esarfa si il duci in camera unde o decorezi cu cv petale d trandafiri dupa cateva partide de sex salbatic cu cv chesti kinchi o sa iti sp k e cea mai frumoasa zi de nastere love struck laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ce poate fi mai dragut ca o cina romantica?
Te pup!

| deadwillow a răspuns:

Dude, prietena mea cea mai buna a avut o relatie de 4 ani, deci au avut si ei aniversari siropoase.
Nu e nevoie sa-i dai ceva din punct de vedere material... Pana la urma dragoste nu i-o dovedesti umplandul cu obiecte care in timp se vor deteriora. E adevarat ca daca ii oferi ceva indestructibil o sa-si aduca clar amintecu ce ocazie a primit respectivul obiect.
Iti zic ca "ceva mai dragut" ar fi sa va iubiti in continuare laughing