| Madalina68 a întrebat:

Buna TPU... in curand, eu si iubitul meu o sa implinim 2 ani de cand suntem impreuna si nu am idee ce cadou i-as putea lua.

cine ma poate ajuta cu niste idei de cadouri (excluzand: ceasuri,parfumuri, obiecte personalizate, cina romantica, pentru ca astea le-am mai facut o data)... ceva diferit...

funda raspunsului care ma ajuta :*

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cină romantică nu cred că nu mișcă pe nimeni!
Pa, pa.

| CristiB93 a răspuns:

Daca te iubeste mult, atunci poti sa-i faci cadou o poza cu tine in rama, daca are vreo poza preferata, mie asa mi-a facut iubita mea cand eram cu eawinking

| bokorrobert1999 a răspuns:

Îl astepti îmbrăcată sexywinking

| andru10best a răspuns:

Un site in care sa ii spui ce simti pentru el. Ia exemplu de aici http://www.surprizewow.com/surprize/website-ul-declaratiei/

| Turdeanul a răspuns:

Poti sa ii pregatesti o surpriza adica o cina romantica cu lumanari si etc sau sa ii iei un simplu cadou cum ar fi un parfum de barbate sau altceva

| AlinaTha112 a răspuns:

Ii cumperi un film bun, faci niste floricele, iei niste suc ceva de baut si sigur veti avea o seara perfecta in 2. :*

| CEl8oo a răspuns:

Daca ai vreo 300 de lei i-a si fai ceva la comanda. Spre exemplu o bratara ca scrie numele tau sau ceva un kolier tot sa scrie Madalina ceva o inima si numele prietenului tau. Daca aveti doi ani trebuie sai daruiesti ceva care sa ai ba amintire. Poti sa faci un maion cu o poza deavoastra impreuna.Atunci cind dai de aceste lucruri si iti aduci aminte este foarte frumos..Sincerhappy fundita!?

| Bybi a răspuns:

Ia-i un inel vibrator și cere-l de bărbat. laughing Apoi îl și utilizați și toată lumea e fericită.