| Madalina68 a întrebat:

Ce cadou ii pot face iubitului meu de Valentine`s Day? I-am facut frt multe cadouri si habar nu am ce sa ii mai fac. As dori ceva original, facut de mine. Am vazut pe net acele creatii pentru valentine`s day -DIY, dar multe din poze nu le inteleg.Stie cineva sa mi le explice sau are cineva idei mai originale? Ast raspunsuri care sa ma ajute :* Funda :*
P.S : fara cina romantica,parfumuri,ceasuri, haine, jucarii de plus sau lucruri personalizate...Mentionez ca i-am facut toate acestea cadou!

2 răspunsuri:
| CristinaCrisfest a răspuns:

Realizez niste cadouri foarte dragute si personalizate ( bere, ciocolata, tablou cu voi doi, declaratie de dragoste )intra pe http://crisfest.ro/intreprinderea-handmade/ sa vezi despre ce este vorba sau lasa-mi mesaj! Cu siguranta il vei impresiona sau daca vrei sa-i faci tu intra pe www.crisfest.ro si acolo gasesti mai multe tutoriale care poate te vor ajuta sa gasesti ceva interesant.

| xara27 a răspuns:

Puteti sa mergeti intr.o vacanta :")
funda?