| AndreYi9 a întrebat:

In primul rand sper sa nu am parte numai de comentarii rautacioase avand in vedere ca este o problema mai...ciudata si mai personala. In timpul masturbarii mi-a sarit niste sperma in ochi( stiu ca suna ciudat). M-am dus si m-am spalat dar intrebarea mea este daca exista vreun riscthinking

Răspuns Câştigător
| Азбука a răspuns:

Pe viitor sa porti casca de protectie, sa nu-ti faci vreun cucui laughing

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce figura poti sa fii! Nu,nu exista nici un risc, sperma nu contine microbi care ar putea afecta ceva la globul ocular! Stai calm, deci!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ţi-a sărit spermă-n ochi? rolling on the floor.
Scuze dar nu mă pot abţine rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor.
Ok, revenind serios rolling on the floor (scuze din nou).
Nu, nu există niciun risc. Nu păţeşti nimic.

| NickiMinaj a răspuns:

Tara arde si cetatenilor le sare sperma in ochi... sad trist.

| Cocodrilo a răspuns:

Presiune mare, care va sa zica... Esti de Cartea Recordurilor!

| Vulvatron a răspuns:

@Азбука... cel mai tare comentariu care l-am vazut pe TPU in ultimul timp rolling on the floor

| alexandra01 a răspuns:

Scuze. Nu ma pot abtine sa nu radrolling on the floor)))

| Maaryyneelaa a răspuns:

Stai linistit, nu este nici un risc, mai ales daca momentan nu ai nicio problema cu ochiul! Data viitoare ai grija! fundita?

| BonnieBonish16 a răspuns:

1.rolling on the floor)))))))))). 2. nu vine spiridusul spermei sa-ti scoata ochii, stai linistit. nu patesti nimic. dar data viitoare ai in p'la mea grija ce faci cu obiectu` ala!

| BonnieBonish16 a răspuns:

@Азбука mi-a placut asta MAXIMrolling on the floor))

| sexy98 a răspuns:

Ce risc?laughinglaughing
Sa ramai insarcinat in ochii?rolling on the floor
Sigur nu!
Si nici sa orbesti, te asigurtongue