| MorenytaShuttUp a întrebat:

Bună TPU. Țin să vă anunț că am vrut să fac sex cu un băiat (sunt virgină) și pur și simplu penisul lui nu a intrat în vaginul meu, a încercat o oră dar nu a reușit mai mult ma chinuit pe mine. Când a văzut că nu poate mi-a băgat degetu și mi-a făcut o gaură nu prea mare cât grosimea unui deget (penisul n-ar intra). Mă durut rău când mi-a băgat degetu și atunci și încă vreo tei zile după, nu puteam să stau în fund și mă ustura când făceam pipi. La sfârșit și-a dat drumu pe mine. Țin să menționez că nu mi-a curs sânge absolut deloc cât timp am fost cu el și de aceea sunt în dubii că nemaiavând niciun contact sexual până acum trebuia să îmi curgă sânge din câte știu eu. Întrebarea e mai sunt virgină? Și dacă nu mai sunt e posibil să fiu însărcinată? straight face

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in primul rand ar fi de apreciat daca ai zice ce varsta are el si ce varsta ai tu
apoi daca nu a reusit sa isi faca treaba de "barbat" de ce a trebuit sa faca cu degetelul? nu te-ai gandit o clipa ca pe mana sunt microbi? ca te poate rani si de aceea te ustura cand te urinezi..nu este obligatoriu sa curga sange chiar daca esti virgina. urasc acest lucru de cand citesc pe TPU..si-a dat drumul pe mine..fratilor, au fantezii nu gluma baietii din ziua de azi..chiar nu se putea "descarca" in alta parte? chiar este scarbos din punctul meu de vedere, acum depinde si unde s-a "murdarit" el..nu ai cum sa ramai insarcinata, iar daca el a introdus degetelul, e posibil sa iti fi rupt acea pielita (himen) tu stii bine ce a bagat/cum a bagat/si cat a bagat.
O zi bunahappy

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum poti ramane insarcinata daca a facut-o cu degetul si si-a dat drumul pe tine? Mai ai de invatat despre acest domeniu.Foarte mult.

caramela
| caramela a răspuns:

Multe neregului sunt, una majora ar fi ca se aproba din start intrebari mult prea vulgare si toate cu o conotatie sexuala, culmea este ca se raspunde cu promtitudoine si cu detalli..am reclamat/am raportat, unele dispar este adevarat, dar cred ca acel robotel ar trebui bagat in RK sa nu mai aprobe toate intrebarile deplasate, ori sa fie cineva in permanenta sa aprobe.
ceva trebuie modificat.
O zi bunahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Va multumesc, am postat o intrebare asemenatoare la rubrica totul despre TPU, astept saptamana viitoare explicatii

| Fatamuntilor a răspuns:

Prima mea parere e ca esti foarte mica (14 -15 ani cel mult).E clar ca vaginul tau este foarte stamt, iar himerul e elastic(nu se rupe sau se face mai greu la penetrare)De aia nu a curs sange.
Daca zici ca ustura ori te-ai ales cu o infectie urinara ( cistita). Daca zici ca penetrarea NU s-a produs, e bine, nu esti gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie in regulament dar nu se aplica! laughing rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, hai sa-ti spun eu ce se intampla, de cand cu isteria asta de tricouri, multi dintre noi doresc sa aiba un tricou ( cu diferite burse de ce nu premiaza? ) iar aceste intrebari, care sunt irelevante, fac parte din strategia staff-ului TPU de a mai stopa "marea masa de inteligenti" care dau raspunsuri pe banda rulanta ca sa castige o zdreanta de tricou, daca unul care a raspuns la 200 de intrebari in ziua respectiva este campion si nu-i pe placul"cuiva" se i aduce la cunostinta ca are raspunsuri irelevante date la intrebari irelevante, capisci >? Si daca te iei cu cei de sus la intrebari op sa cada beleaua pe Experti, ca vezi doamne dansii au votat ca intrebarile sunt irelevante, e ca si cum gura nu-mi miroase dar usturoi am halit laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tricourile sunt de vina! laughing rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

pai cum altfel?

| dinutu98 a răspuns:

Nu estiinsarcinata dar sunteti prea mici pentru a face sex.

| radutorres9 a răspuns:

Prietenul tau ejaculeaza prin deget? sida, cel mai probabil vei fi insarcinata si vi. naste o mana, ne confirmi peste 9 luni.