| MorenytaShuttUp a întrebat:

Țin să vă anunț că am vrut să fac sex cu un băiat (sunt virgină) și pur și simplu penisul lui nu a intrat în vaginul meu, a încercat o oră dar nu a reușit mai mult ma chinuit pe mine. Când a văzut că nu poate mi-a băgat degetu și mi-a făcut o gaură nu prea mare cât grosimea unui deget (penisul n-ar intra). Mă durut rău când mi-a băgat degetu și atunci și încă vreo tei zile după, nu puteam să stau în fund și mă ustura când făceam pipi. La sfârșit și-a dat drumu pe mine. Țin să menționez că nu mi-a curs sânge absolut deloc cât timp am fost cu el și de aceea sunt în dubii că nemaiavând niciun contact sexual până acum trebuia să îmi curgă sânge din câte știu eu. Întrebarea e mai sunt virgină? Și dacă nu mai sunt e posibil să fiu însărcinată? straight face

Răspuns Câştigător
| Cristi1923 a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata daca nu a intrat penisul in tine... Ramai gravida atunci cand si-a dat drumu in tine big grin