| VincentVlnt a întrebat:

in seara asta i-am spus unei fete ca am inceput sa o iubesc, si multe chestii care mi-au venit pe moment, ea a zis gen : sunt confuza si NU stiu pe cine iubesc acum ( nu pot sa spun ca nu m-am gandit la tine in timpul asta ) dar asteapta ceva timp sa m mai gandesc, dar nu foarte mult happy acest poate e un 70 - 80% da? ma iubeste sau nu? dau funda happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| Andreea_1341 a răspuns:

Buna!

Este foarte dragut din partea ta ca ti-ai recunoscut sentimentele,sunt foarte putini baieti care sunt in stare sa faca acest lucru,felicitari! Dupa spusele acestei fete am putea spune ca vrea sa para sau chiar este misterioasa,poate vrea sa te faca sa o doresti/iubesti mai mult sau poate este nesigura de ceea ce iti doreste,las-o sa se gandeasca si sa isi reimprospateze gandurile! Daca s-a gandit la tine in timp ce ea are un prieten/iubit inseamnaca nu ii esti indiferent! Mai asteapta ceva timp,stiu ca este greu, dar perfectul cere sacrificii!
Totusi ai grija ca poate vei fi cu ea si in acel moment va face si cu tine cum face cu actualul ei prieten/iubit!

Mult noroc! Pa, pa!

7 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Probabil ca, ai luat`o prin surprindere, nu se astepta la asemenea declaratie de marturisire a dragostei din partea ta, si probabil ea nu stia ce sa-ti spuna atunci pe moment, de aceea ti-a spus sa o lasi un timp sa se gandeasca.
Sau nu-i place de tine si a bagat-o, cu lasa-ma sa ma gandesc sa nu stiuthinking
Oricum daca si ea te place raspunsul ti-l va da intr-o zi, chiar douatongue
Succes!

| Alexaa_4438 a răspuns:

Haha normal ca o sa fie da laughing dn moment ce ti-a spus ca stie pe cine iubeste acum(TU!). Funda puppy dog eyes

| Serafir a răspuns:

Fii cu bagare pe seama timpu le rezolva pe toate succes la fata

| VincentVlnt explică:

Nu a spus ca ma iubeste, a spus doar ca s-a gandit la avansurile astea inainte sa o intreb ( de prima oara cand m vazut gen ), dar nu stie sigur pe cine iubeste inca

| Ioana_9117 a răspuns:

Daaabig grin

| ramona_9439 a răspuns:

Cred ca e nu.

| Bubbchac a răspuns:

Sti... se poate sa ii fie rusine sa iti zica nu, dar in acelasi timp, poate ca ii este rusine sa spuna da. Sa se gandeasca daca te place, pai da. Probabil cat de curand vei primi un raspuns, si... eu cred ca va fi un DA. Pa pa kiss