| Daria34 a întrebat:

Bună TPU! În seara asta trebuie sa întrețin cu prietenul meu relații sexuale și îs panicata, mai am un pic pana vine și nu știu ce trebuie sa fac. Adică știu doar ca trebuie sa ma las în poziția în care vrea el dar în rest nimic.

Răspuns Apreciat de Editori
| AnnaMariaaa a răspuns:

NU, NU trebuie! Faci daca simti ca vrei sa faci asta si daca te simti pregatita, crede-ma ca atunci cand te simti pregatita, o sa stii, pentru ca in momentul ala n-o sa-ti mai fie nici frica, nici nimic, simti doar ca ala e momentul. Mai, fetelor, terminati sa mai aveti impresia ca barbatul e stapanul si ca el stie doar pentru ca a mai avut si altele, pentru tine e ceva nou, deci pentru ambii va fi.

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

"Trebuie"?! De ce trebuie? E stapanul tau cumva...si ti-a ordonat ca in seara asta sa faci sex cu el?

| Daria34 explică (pentru wildthing):

Nu am fost și eu de acord dar îmi este frica ca am citit pe net ca doare rău nu stiu ce. doar eu am vrut sa facem dar m-a luat frica citind de pe net...

| Daria34 explică (pentru wildthing):

Tu când ai făcut sex tia ordonat cineva prima data nu erai speriata?

| wildthing a răspuns (pentru Daria34):

Daca ti-e frica, nu faci! Faci doar atunci cand esti 100% pregatita.

| Daria34 explică (pentru wildthing):

Ok mulțumesc eu tot o sa fac și revin mâine cu răspunsul cum m-am simțit dacă m-a durut etc

| Anuskaa a răspuns:

De ce ar trebui sa te lasi in pozitia in care vrea el?

| Crackman a răspuns (pentru wildthing):

Never...
Stai calma este o durere dar nu lesi sau ceva, daca cjtesti toate prostiile pe net. O sa doara dar nu ests chiar asa

| Daria34 explică (pentru Anuskaa):

Ma-m lăsat mai aveam un pic și muream de durere doare rău de tot!

| Saiko10 a răspuns:

Mai poti sa te gandesti asa: este un lucru pe care o sa il faci oricum la un moment dat in viata, daca il experimentezi acum sau mai incolo acelasi lucru este.

| orailibrail a răspuns:

A durut?
Cum a fost?

| orailibrail a răspuns:

A durut?
Cum a fost? Folositi mult mult mult.lubrifiant.
Si e nevoie sa te penetrezr cu degetele macar de 2 ori in 2 zile diferite inainteee.

| darrio2007 a răspuns (pentru Daria34):

Puteai pune o virgula după Nu. Se înțelege că nu ai fost de acord.