| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! In timpul celui de al 2-lea act sexual cu iubitul meu m-am ridicat ca sa verific prezervativul in caz de orice,fiind imediat dupa primul si atunci am observat ca era un lichid alb la baza prezervativului si nu stiu daca se datoreaza lichidului meu vaginal sau preejacularii iubitului meu, acesta nu a ejaculat in interiorul prezervativului, in vagin, era doar ud. Presupun ca din cauza ca eram eu "uda", tin sa mentionez ca am verificat prezervativul cu apa imediat dupa act si nu era spart.Dau funda!happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si noi cum crezi ca am stii ce vi s-a intamplat voua acolo si ce ati avea in prezeravativ sau la baza lui?
Poate fii sperma, poate fii secretie vaginala, poate fii orice

| Bogdanel27 a răspuns:

Stai liniștită e ceva normal când folosești prezervativul

| Stonehard a răspuns:

E secretie vaginala de la lubrifiere.

| Vklaus a răspuns:

Nu te speria era doar lubrifiant
De la prezervativ