| tim9506 a întrebat:

Salutare!

Am si eu o intrebare.

In urma cu doua zile, facand sex cu prietena.mea,cand am scos penisul din vagin am observat un lichid alb in varful prezervativului..mantionez faptul ca, prezervativul il aveam c-am de 2 luni cumparat..insa inainte de contactul sexual l-am verificat (am suflat in el), iar in momentul cand am observat acel lichid l-am verificat din nou..nu era spart..cand m-am uitat in interiorul ambalajului prezervativului,era o substanta alba (mai inchegat) care probabil era pentru lubrifierea prezervativului iar cu timpul s-a inchegat, nu a ramas lichid.

Acuma ce vreau eu sa intreb referitor la lichidul de pe prezervativ(nu parea sa fie sperma, nu mirosea.

Deci acel lichid sa fie provenit din interiorul vaginului, nu?

1 răspuns:
| policewoman16 a răspuns:

Da, acel lichid provine din vagin.