| Seayayaya a întrebat:

Salutare!
Am si eu o intrebare.
In urma cu doua zile, facand sex cu prietena.mea,cand am scos penisul din vagin am observat un lichid alb in varful prezervativului..mantionez faptul ca, prezervativul il aveam c-am de 2 luni cumparat..insa inainte de contactul sexual l-am verificat (am suflat in el), iar in momentul cand am observat acel lichid l-am verificat din nou..nu era spart..cand m-am uitat in interiorul ambalajului prezervativului,era o substanta alba (mai inchegat) care probabil era pentru lubrifierea prezervativului iar cu timpul s-a inchegat,nu a ramas lichid.
Acuma ce vreau eu sa intreb referitor la lichidul de pe prezervativ(nu parea sa fie sperma, nu mirosea ).
Deci acel lichid sa fie provenit din interiorul vaginului, nu?

Răspuns Câştigător
| PikkaB00 a răspuns:

Vaginul secreta o substanță alba/incolora (chiar nu stiu exact) cu rolul de lubrifiere. (E secretat de catre corpul femeii)
In concluzie, cel mai probabil acel lichid provenea din vagin.

Bafta! tongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine stateai tu cuminte si acu scapai de griji? faceai si tu asta cant trebuia sa ai copii, fara avort