| Seayayaya a întrebat:

Salutare!

Am si eu o intrebare.

In urma cu doua zile, facand sex cu prietena.mea,cand am scos penisul din vagin am observat un lichid alb in varful prezervativului..mantionez faptul ca, prezervativul il aveam c-am de 2 luni cumparat..insa inainte de contactul sexual l-am verificat (am suflat in el), iar in momentul cand am observat acel lichid l-am verificat din nou..nu era spart..cand m-am uitat in interiorul ambalajului prezervativului,era o substanta alba (mai inchegat) care probabil era pentru lubrifierea prezervativului iar cu timpul s-a inchegat, nu a ramas lichid.

Acuma ce vreau eu sa intreb referitor la lichidul de pe prezervativ(nu parea sa fie sperma, nu mirosea ).

Deci acel lichid sa fie provenit din interiorul vaginului, nu?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probabil o fi fost orgasmul ei.

| FaraNumePls a răspuns:

Hmm, of că era în prezervativ? Pai--->Poate era SPERMĂ... Altceva n-ar avea ce sa fie!

| Strwberrs a răspuns:

Cel mai probabil a fost sperma.