| Maya_8602 a întrebat:

TPU! In ultimele zile, sunt deprimata, nu mai imi vine sa vb cu cea mai buna prietena, din cauza lui excrying. ma gandesc mult la el! el a vrut sa ne despartim...si am fost de acord! dar, eu cred ca mai ma place, vb mult cu mine, face glume cu mine, se uita la mine, dar.nu as vrea sa ii spun ca mai vreau sa fiu cu el, si eu am o speranta mica ca mai vrea sa fie cu mine... dar nu stiu! CE SA FAC? dAU FUNDA! Dragostea astacrying

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Crezi ca faci bine ca te distrugi pentru un baiat? Sincer acum! Cate fete nu fac asa oh go on. I-a gandeste-te putin la toate fetele in afara de tine, cum ti se pare asta? O prostie nu? Ei bine, asta faci si tu. Nu trebuie sa-i dai atentie si nici importanta, daca ii dai importanta se plictiseste de tine si nu te mai cauta, daca il ignori o sa te caute el si o sa fie mult mai interesat de tine. E mai bine sa lupti ca sa obtii ceva, nu sa-ti plangi de mila.

3 răspunsuri:
| eusiatat_9429 a răspuns:

Ce a spus Cяisu este perfect adevarat, incearca sa ramai putin idiferenta, sa nu mai tresari la fiecare semn de la el, lasa-l sa astepte el un semn de la tine, pana la urma o sa cedeze daca tine cu adevarat la tine si o sa incerce sa vorbeasca cu tine, daca nu atunci... mai bine incerci sa gasesti pe altcineva care sa te merite

| justme_7869 a răspuns:

Nui spune nimica lasa totul sa vina de la sine daca iti este dat sa mai fii cu elll veii fii!
ai sa vezi ca daca te iubeste a sa vina el la tine sa va impacati!
dar gandeste-te ca poate sa fie ca vrea sa se joace cu tine!
bafta!

| r0xyna a răspuns:

Incearca sa vb cu el sh spune-i ce simti,,, poate sh el vrea acelasi lucru
bafta!