| Deea5546 a întrebat:

Buna TPU.In urma cu 2 ani am cunoscut un baiat si de atunci intre noi o fost ceva mai mult decat o relatie de amicitie, am fost si impreuna la inceput dupa care ne-am despartit si nu am mai vorbit timp de o luna dupa care am inceput sa ne sarutam si chestii care se fac intr-o relatie da noi nu eram impreuna.In 24 ne-am sarutat, eu m-am dus si l-am sarutat dar nici el nu m-a refuzat.Si aseara mi-a trimis mesaj ca de ce a trebuit sa spun ca ne-am sarutat si ca oricum era beat si numai de aia m-a sarutat(beat nu era, bause doar 1 pahar sau 2 de bere). Si a inceput sa ne certam, dupa care mi-a mai zis ca noi nu am avut niciodata o relatie si ca am fost doar amici si dupa care mi-a zis ca oricum ramanem amici foarte buni si mi-a zis ca unu din prietenele mele m-ar trada, in privinta asta nu stiu daca sa-l cred sau nu pentru ca el nu le suporta dar eu am vazut ceva conversatii intre 2 prietene in care ziceau lucruri urate despre mine. Mi-a zis ca o sa imi fie alaturi si ca o sa imi fie un amic si mi-a reprosat ca eu mereu cand el avea nevoie de mine il neglijam(chiAR asa a fost). Odata se cearta cu mine, odata ne intelegem bine, nu stiu sincer ce sa cred.Nu credeam ca tin atat de mult la el dar mi-am dat seama ca il iubesc mult si nu il pot uita. Nu pot sta cu altii, incep mereu sa gasesc motive banale pentru a ma desparti de ei. Oare el tine la mine? Ce pot face sa ma apropii mai mult de el si sa-l am langa mine?(Am trecut peste multe impreuna si aman2 ne-am gresit foarte mult si ne-am iertat)

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Voi 2 nu avetii viitor daca va tot iertati si apoi va certati, o sa te obisnuiesti cu ideea ca el va ramane doar un amic pentru tine si asa poate o sa va fie mai bine. O sa ai parte de unul mai tarziu la nivelul tau si te va iubi.