| Chindris_Bianca_1997 a întrebat:

In vara m-am cuplat cu baiatul de care imi placea de 3 ani si a durat doua luni c-am asa cu aproximatie, dupa accea dintr-o data a zis ca nu ii mai place de mine si ca nu mai vrea sa auda de mine! Vreau sa-mi dati niste sfaturi sau sa imi spuneti de ce a facut asta si cum sa fac ca sa vorbesc cu el din nou! Dau vot + funda!

Răspuns Câştigător
| Peachy a răspuns:

Urat din partea lui, esti tanara sunt o gramada de baieti care asteapta putina atentie de la tine! Aratai ca iti este indiferent si ca nu iti pasa, il va durea si ii vei rani orgoliul ala cat casa, se vede ca este imatur si nu stie ce vrea de fapt de la o relatie lasa-l in plata lui va pierde multe fete valoroase din cauza nehotararii lui, daca nu te placea de ce te-a mai incurcat? Parerea mea este ca nu te merita si nu are rost sa il mai cauti, ai si tu putina mandrie si nu arata ca esti mai slaba decat el! O sa vezi ca va fi mai bine asa, sunt convinsa ca sunt multi tipi care te plac si vor o relatie serioasa!

2 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

Cu talent, trebuie sa il seduci

| Julyanne a răspuns:

Poate a avut pe altcineva, si a vrut sa aiba o relatie cu cealalta nu cu tine.Dar tu sa treci peste, si gaseste pe altcineva.