| Andaa22 a întrebat:

Vreau sa va cer si eu niste sfaturi...imi place de un baiat care in urma cu 1 an a vrut sa stea cu mine. La inceput cand se tinea dupa mine nu imi placea de el, eu l`am refuzat atunci si dupa o luna-doua a inceput sa imi placa de el.acum am auzit ca cica ar sta cu o colega si de atunci nu o suport.De fiecare data cand il vad ma apuca plansu si ma gandesc mereu la el. Voi ce spuneti. sa incerc sa il uit sau sa vorbesc cu el?sad

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Daisylutza a răspuns:

Vorbeste cu el, incearca sa ii fii prietena, apoi daca vezi ca da semne ca te-ar placea, spune-i ce simtihappyNu stiu daca ma crezi dar sunt in EXACT aceeasi situatiehappySper ca te-am ajutat.P.S.La mine a mershappy