| IneedHelpPlease a întrebat:

Buna TPU..intr-o dimineata am urinat cu niste usturimi groaznice de nu puteam sta locului si aveam senzatie de mancarime ..si urina era de culoare portocalie..am luat urinal akut cateva zile iar acum usturimea si culoarea a devenit normala...dar simt o usoara durere cand apas in zona ovarelor si la mijlocul lor sub buric..si ma simt de parca as fi luat in greutate dar kg au ramas la fel.
Sunt nelămurită cu durerea ovarelor..mentionez ca cam pe data de 9-12 imi vine menstruatia.
Dar Duminica trecuta m-am jucat cu prietenul meu fara ca el sa isi de.a drumul sau sa o bage (doar atins imtrarea in vagin..si era si risc redus de sarcina)..nu am greturi, pofte sau chestia aia de proces de nidatie...voi ce credeti ca poate fi?
De la răceală sau ca vine ciclul?

1 răspuns:
| BogdanBz a răspuns:

Vezi sa nu cumva sa ai o infectie urinara. Fa un test de urina.